• Inauguracja nowego projektu Erasmus+

• 25.02.2019 12:18
      • 15 października 2018 roku odbył się apel inaugurujący nowy projekt ERASMUS+ „World War 2, our History and its cultural legacy”czyli „Druga wojna światowa – jej spuścizna i nasza historia”. Koordynator projektu pan Robert Domański przedstawił  z jakich krajów pochodzą partnerzy realizujący projekt: Francji, Niemiec, Grecji, Czech i Polski oraz poinformował o ilości wizyt w szkołach partnerskich – czterech z czego dwie jeszcze w tym roku szkolnym. W styczniu 2020 roku partnerzy przyjadą z wizytą do Nowej Słupi. Na zakończenie zachęcił uczniów do aktywnego udziału w projekcie i zgłaszania chęci przyjęcia uczniów z partnerskich szkół do swoich domów w styczniu 2020 r. To niepowtarzalna okazja aby poznać rówieśników z innych krajów i współpracując z nimi poszerzyć swoją wiedzę na temat wydarzeń, które wywarły ogromny wpływ na kształt współczesnej Europy.