• PROGRAM - AKTYWNA TABLICA

• Miło nam poinformować, iż nasza szkoła wzbogaci się o atrakcyjne pomoce dydaktyczne na kwotę 43 700zł. Powstanie nowa klasopracownia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

• W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 UCZNIOWIE KLAS I VIII OTRZYMUJĄ BEZPŁATNIE PODRĘCZNIKI I ZESZYTY ĆWICZEŃ Z WYJĄTKIEM RELIGII.

Książki i ćwiczeniówki do religii rodzice kupują we własnym zakresie wg harmonogramu:

3- i 4-latki
            PAN BÓG KOCHA DZIECI

JESTEŚMY DZIEĆMI BOŻYMI

JEZUS MNIE KOCHA

Podręczniki pod redakcją ks. prof. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo WDS Sandomierz)

Kl. I
            BÓG NASZYM OJCEM

Kl. II  - podręcznik + ćwiczenia

KOCHAMY PANA JEZUSA

Klasa III - podręcznik + ćwiczenia

PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA

Kl. IV  podręcznik + ćwiczenia
            JESTEM CHRZEŚCIJANINEM

Kl. V podręcznik + zeszyt ćwiczeń

WIERZĘ W BOGA

Kl. VI podręcznik + zeszyt ćwiczeń

WIERZĘ W KOŚCIÓŁ

Kl. VII podręcznik + zeszyt ćwiczeń

SPOTKANIE ZE SŁOWEM

Kl. VIII podręcznik + zeszyt ćwiczeń

ABY NIE USTAĆ W DRODZE

• PROFILAKTYKA WAD WYMOWY I SŁUCHU

• Dnia 6 czerwca odbyło się szkolenie online skierowane do rodziców dzieci, które wzięły udział w projekcie "Wczesne wykrywanie oraz rehabilitacja zaburzeń słuchu i mowy wśród uczniów Klas Pierwszych Szkół Podstawowych Województwa Świętokrzyskiego" tj. zostały przebadane przesiewowo oraz dla nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego. Spotkanie obejmowało tematykę profilaktyki wad wymowy i słuchu wśród dzieci: rozwój narządu słuchu i prawidłowy tor oddychania, objawy i wystąpienie ubytku słuchu u dzieci, symptomy alarmowe wskazujące na możliwy problemem ze słuchem, zaburzenia mowy, dalsza diagnostyka i leczenie.